Taşpınar Mermer

Firma No
A6BD40BFB4
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
PERPİM SAN.Sİ. B BLOK NO:47-48 SEMİH SANCAR CD.
Telefon
02324794100
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
taspinarmermer.com
E-Posta
info@taspinarmermer.com
Görüntülenme
12823
Navigasyon
Yol Tarifi
AHMET Taşpınar tarafından 1989 yılında kurulan TAŞPINAR GRANİT ve MERMER SANAYİ, İZMİR PINARBAŞI?ndaki fabrikasında faaliyetini sürdürmektedir. Yerli ve ithal MERMER, TRAVERTEN ve GRANİT gibi doğal taşların üretim ve uygulaması konusunda uzman olan firmamız, doğal taşlar konusunda önemli bir deneyime sahiptir. Blok satışlarımızın yanı sıra, fabrikamızda üstün teknoloji yöntemleri ile her türlü tasarım, proje, üretim ve uygulama alanında uluslar arası standartları hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Konularında uzman kadromuz titiz ve sanatsal bir çalışma ile ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir. Yüksek kalite prensibiyle 19 yıldır çalışan firmamız, fiyat konusunda da politikasını güvenilir bir çizgide tutma prensibi ile faaliyetini sürdürmektedir.  

Taşpınar Mermer olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmekte.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en profesyonel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02324794100 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla faydalanmak için firmamız ile iletişim kurunuz.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ya da müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Firmamızı ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı