Taş Tuğla Kaplama İstanbul

Firma No
61F9415745
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
adil mah. genç osman cad. müzdelife sok. no 2 İstanbul
Telefon
02165921885
Yetkili
Firma Rehberi
Görüntülenme
12880
Navigasyon
Yol Tarifi
frimamız 2016 yılında kurulmuştur. firmamız taş tuğla kaplama olarak açıldı ve 1 yıl sonra başarılarına devama etti   taş tuğla kaplama

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Bizi ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde yer alıyor. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02165921885 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Taş Tuğla Kaplama İstanbul olarak hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; size en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetler için yorumları da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için işletmemiz ile irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı