TAÇ DÜĞÜN SALONU

Firma No
3D2C2E5EB7
İl
Denizli
İlçe
Merkezefendi
Sektör
Düğün Salonu
Adres
Saraylar, Şht.M.Korkut Sk. No:2, 20040 Merkezefendi/Denizli
Telefon
0537 371 12 12
Görüntülenme
6788
Navigasyon
Yol Tarifi

TAÇ DÜĞÜN SALONU , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Denizli Merkezefendi lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla firmamızla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; size en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetlerin tümü için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçin.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 0537 371 12 12 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı