Syedra Web

Firma No
610C09C078
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:13 No:2565 Okmeydanı/ ISTANBUL - TURKiYE
Telefon
02126916301
Web Site
syedra.com
Görüntülenme
14681
Navigasyon
Yol Tarifi
Bizler, tasarımcı, grafiker ve yazılımcılardan oluşan, genç, tecrübeli, dinamik, yenilikçi, profesyonellikten taviz vermeyen ve doğru çözümleri üreten bir ekibiz. Grafik tasarımdan e-ticarete, sosyal medya planlamadan arama motoru optimizasyonlarına kadar üstlendiği tüm projeleri, en iyi şekilde nasıl yapılacağını bilen, yetenekli genç beyinleriz. Firmanızdan önce müşterilerinizi düşünür, onları memnun edecek uygulamalar geliştirmek için çalışırız. Bu nedenle klasik çözümler yerine, her müşterimiz için ayrı ayrı araştırma ve analiz yaparız. İşimiz sadece müşterilerimizin taleplerine cevap vermek değil, web teknolojileri alanındaki tecrübelerimizle onlara yol göstermektir. Bizi daha yakından tanımak için lütfen iletişime geçiniz?  

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02126916301 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Firmamızı ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Mükemmel ya da en kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamız ile irtibat kurunuz.

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için çok önemlidir.

Syedra Web olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; size en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak biz alanında değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı