Sürat Kargo Sorgun Şube

Firma No
FB3FE125F5
İl
Yozgat
İlçe
Sorgun
Sektör
Kargo Şirketi
Adres
Yenidoğan, Ankara Blv. No:33/B, 66700 Sorgun/Yozgat
Telefon
(0354) 415 61 60
Görüntülenme
1221
Navigasyon
Yol Tarifi

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba göstermekteyiz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Mükemmel ya da en kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlarla faydalanabilmek için firmamız ile iletişim kurun.

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: (0354) 415 61 60 Ayrıca sayfada bulunan adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ya da müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Sürat Kargo Sorgun Şube , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Yozgat Sorgun ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle firmamızla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı