SÜPERATEŞ Ateşe Mukavim Malzeme San. A.Ş.

Firma No
FD36EF7CE1
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Maslak Mah. Maslak Ayazağa Cad. No:9 34398 Şişli - İstanbul - Türkiye
Telefon
02122852620
Web Site
superates.com
E-Posta
info@superates.com
Görüntülenme
12146
Navigasyon
Yol Tarifi
SÜPERATEŞ Ateşe Mukavim Malzeme Sanayi A.Ş. 1966 yılından bu yana demir çelik, çimento, demir dışı metaller, enerji ve çevre sanayii gibi ülkemizin belli başlı endüstrilerine hizmet vermektedir. 1976 yılına kadar 19.000 ton/yıl kapasite ile çalışan fabrikamız, ilk defa aynı yıl teşvik desteğiyle başlatılan daha sonra 1986-1989 yılları arasında sürdürülen modernizasyon programı çerçevesinde kuru pres şamot ve yüksek alümina esaslı tuğlaları imal edebilir hale gelmiştir. 1990´lı yıllarda demir çelik sektöründe alumina silikat bazlı tuğlalara olan talebin azalması magnesia esaslı tuğlaların kullanımının artmasıyla birlikte yeni yatırımlara girilmiş, 1991 yılında reçine bağlı Mg Carbon tuğlaların üretimine başlanmıştır. 1998 yılında şekilsiz ürünlerdeki talep artış eğilimi göz önüne alınarak monolitik ünitesinde yeni yatırımlar yapıldı. 2001-2003 yılları arasında sektördeki gelişmeler doğrultusunda üretim hattımız yeniden yapılandırılmış, 2003 yılında yapılan pres yatırımıyla şekilli üretim kapasitemiz hem %40 artmış hem ürün kalitemiz önemli ölçüde artmıştır. Aynı yıl devreye sokulan precast ünitesiyle birlikte müşterilerimize gelişen yeni teknolojiler çerçevesinde yeni çözümler sunmaya başladık. 25.000 m2 kapalı alan, 55.000 ton´luk üretim kapasitesine ulaşan SÜPERATEŞ bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sektördeki teknik gelişmeleri yakından takip ederek kendini sürekli yenileyerek gelişecek ve ateşe mukavim malzeme alanında güvenilir bir tedarikçi olmaya devam edecektir. Bu görevi yerine getirirken uzman kalite kontrol ekibi, mühendisleri ve yetişmiş kadrosuyla, kendi sahasında çeşitli projelerin hazırlanması, kullanım amaçlarına uygun malzeme seçimi, montaj, tuğla örme tekniği, şekilsiz ürünlerin uygulama teknikleri konularında Sanayii´nin hizmetinde olmaktan gurur duymaktadır. beylikdüzü rehber mersin rehber izmit rehber istanbul rehber büyükçekmece rehber  

Bizimle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

SÜPERATEŞ Ateşe Mukavim Malzeme San. A.Ş. , hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizler ile irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanmak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02122852620 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

İşletmemizi ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmaktayız.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı