Subaşıoğlu Mermer

Firma No
9541D04145
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İzmir Karayolu 17. Km. Denizli
Telefon
02584216366
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
subasioglu.com.tr
E-Posta
subasioglu@subasioglu.com.tr
Görüntülenme
13049
Navigasyon
Yol Tarifi
Subaşıoğlu Mermer A.Ş. kurulduğu günden beri oluşturduğu itibar ile mermer sektöründe ayaktadır.Bizi motive eden müşteri memnuniyetidir.Bu memnuniyet uzun vadeli ilişki kurmamızı ve dünya çapında ihracat yapmamızı sağlamaktadır. Türkiye,dünyanın en büyük doğal taş rezervlerine sahiptir.İlk gezimize 1994 yılında Yeşilova,Burdur´da ´Burdur Bej Mermer´ ocağıyla açarak başladık.Daha sonra ´Ege İncisi Bej Mermer´ ocağını 2002 yılında üretimimize ekledik.Dünya çapında büyümemizi destelemek için A.B.D´nin Kaliforniya eyaletinde satış ofisimizi 2003 yılında açtık. Hedefimiz,´Ege İncisi Bej Mermer´ isimli ürünümüzü dünya çapında güzelliği ve kaliteyi temsil eden ihtişamlı mermer olarak tanıtmaktır.Ürünümüz,Türkiye´de ´Türkiye Taş Dünyası´ dergisi tarafından 2003 yılında birinci seçilmiştir.Ev ve İş yerleri için talep edilen bir mermerdir.Bilinen ölçüde ürünleri sizlere temin edebileceğimiz gibi,ayrıca zamanın gerektirdiği modaya uygun olarak müşteri isteğine göre de üretim yapmaktayız. Bizim başarımız kalitemiz ile oluşmuştur.Bu kaliteyi oluştururken ürünümüz,kalite kontrol bölümünden geçmek zorundadır.Ayrıca yüklemenin her aşamasında müşteri temsilcisimiz size yardımcı olmaktadır.Biz çalışanlarımıza bilgi,saygı ve dürüst davranış ilkesinde eğitim vermekten gurur duymaktayız. Mükemmelliği elde etme yolunda ilerlerken,amacımız,şuandaki müşteri ilişkilerimizi geliştirmek,yeni müşteri ilişkileri kurmak ve tüm mermer ihtiyaçlarınızda sizleri memnun etmektir.  

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Subaşıoğlu Mermer , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İşletmemizi ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlar ile faydalanmak için işletmemiz ile iletişime geçin.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02584216366 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak bizler sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı