spot sami

Firma No
9453FCF618
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
cengiz topel cad.no:15 ümraniye
Telefon
05325025880
Web Site
ikincielevesyasialim.wordpress.com/
Görüntülenme
14105
Navigasyon
Yol Tarifi
Ümraniye Spot ikinci el eşya Alan yerler SPOT SAMİ 0533 162 15 25 - 0532 502 58 80 Ümraniyete ikinci el eşya satıyorum, Ümraniye kullanılmış eşya alıyorum, Ümraniye kullanılmış eşya satıyorum, Ümraniye de ikinci el eşya satmak istiyorum, Ümraniye de ikinci el eşya almak istiyorum, Ümraniye ikinci el spot eşyacı,Ümraniye ikinci el spot eşyacılar, Ümraniye eski eşyacılar,Ümraniye eski eşya alıyorum,Ümraniye eski eşya satıyorum, Ümraniye eski kullanılmış eşyacılar,Ümraniye ikinci el spot eşya alan yerler, Ümraniye eşya alıyorum,Ümraniye eşya satıyorum,Ümraniye kullandığım eşyaları satıyorum, Ümraniye ikinci el eşya alıyoruz,Ümraniye yeni eşya alimi satimi,Ümraniye 2.el cafe kafe lokanta malzesi alanlar, Ümraniye ikinci el oymali koltuk takimi alanlar,Ümraniye ikinci el çekyat alanlar,Ümraniye spot eşya fiyatlari,Ümraniye antika mobilya alan yerler,Ümraniye ofis büro eşya alanlar,Ümraniye ikinci el eşya aliş satiş noktalari,Ümraniye 2.el eşya alanlar,Ümraniye ikinci el eşya alanlar,Ümraniye eski eşya alanlar,Ümraniye spot eşya alanlar,Ümraniye kullanilmiş eşya alanlar,Ümraniye 2.el beyaz eşya alanlar,Ümraniye 2.el lcd tv alanlar,Ümraniye 2.el led tv alanlar,Ümraniye 2.el mobilya alanlar,Ümraniye 2.el oymali mobilya alanlar,Ümraniye 2.el çamaşir makinesi alanlar,Ümraniye 2.el bulaşik makinesi alanlar,Ümraniye eski eşya alanlar,Ümraniye 2.el laptop alanlar,Ümraniye eski kullanılmış eşya alımı,Ümraniye ikinci el eşya satımı,Ümraniye eski eşya alımı,Ümraniye eski eşya takas,Ümraniye ikinci el en yüksek fiyata alanlar, Ümraniye ikinci el eşya alım satım,Ümraniye kullanılmış eşya alan satan satımı  

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak biz alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmaktayız.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçin.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için irtibat no: 05325025880 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

spot sami olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Bizleri ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı