Somtaş Krom Makine ve Ambalaj

Firma No
D4FAE1C48C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Akçaburgaz Mah. Ahmet Yesevi Cad. No :3 Esenyurt-ISTANBUL /TURKİYE
Telefon
02128863222
Yetkili
Sn.Yetkili
Web Site
somtas.com
E-Posta
burcu@somtas.com
Görüntülenme
12833
Navigasyon
Yol Tarifi
Faaliyet alanı baskı sonrası matbaa makinaları imalatı, satışı ve satış sonrası servis hizmetleridir. Tüm proseslerde izlenebilirlik ISO 9001-2000 kalite sistem belgesiyle sağlanmaktadır. Somtaş, toplam kalite yönetimini işletmelerde yaşatılması gereken temel bir yaklaşım olarak görmüş ve gerek kültür gerekse araçları itibariyle kendi bünyesine hızla yerleştirmiştir. Hadımköy/Kıraç mevkiindeki 7500 metrekarelik yeni fabrika binasında faaliyetlerine devam eden Somtaş CE belgeli koparma ve selefon kaplama makinalarıyla Türkiye de olduğu gibi Avrupa ve tüm dünya pazarında da siz değerli müşterilerine hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Vizyonumuz : Türkiye? de matbaa makineleri pazarında, daha hızlı büyüyen, tercih edilen, saygın global bir oyuncu olacağız. Misyonumuz : Kuruluşundan bugüne, baskı öncesi ve sonrası matbaa makinelerini, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla, insanların hizmetine sunmak.  

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; size en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak alanında değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için önemlidir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamız ile irtibat kurunuz.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02128863222 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Somtaş Krom Makine ve Ambalaj olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle bizler ile iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Alacağınız hizmetle alakalı bilgilere web sitemizden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı