Som-maK Mermer Granit Makinaları

Firma No
56B3A68BE0
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Orhangazi Sanayi Sitesi (6.) / Blok No : 2/4/6 Orhangazi / Bursa
Telefon
02245860122
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
som-mak.com
E-Posta
som-mak@hotmail.com
Görüntülenme
12558
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız Som-mak Mermer Makinaları Türk Patent Kurumu Tescilli Markamızdır Makinalarımız TPE Koruması Altındadır Som-mak Mermer Makinaları 2003 Yılından Beri Mermer Makınası Üretimindedir. Siz Değerli Müsterilerimiz Talep Ve İstekleri Doğrultusundan Özel İşlemler Yapmaktayız.. Som-maK Mermer Granit Makina Murat ÖZAYDIN Bünyesinde Uzun Yıllardır Mermer Makina Sektöründe Uzman Kadrosuyla Siz Değerli Müşterilerimize 7/24 Hizmet Vermektedir. Som-mak Sektörte İlk Olarak Monoblok Akuple Köprülü Plaka Cila,Silim Makinamızı Kullanıma Sunmuştur Makinamız (TPE) Tescillidir. Som-mak Alın Cila Pah Makinasında İddalıdır. Deneyimli Uzman Kadromuz, Makinalarımız Devamli Yenilemektedir.Makinalarımız Modern Görünümlü Bakımı Ve Kullanımı Kolaydır  

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en iyi hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 02245860122 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Som-maK Mermer Granit Makinaları olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Mükemmel ve güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla yararlanmak için lütfen irtibat kurun.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bizi ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için önemlidir.

Alacağınız hizmetle ilgili bilgilere web sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı