SNC-OİL PETROLCÜLÜK A.Ş.

Firma No
CE25FD3E71
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
1231 Sok No:4 Ostim/Ankara
Telefon
03123863304
Yetkili
ALPER ERDEM
Web Site
sncoil.com.tr
E-Posta
info@sncoil.com.tr
Görüntülenme
12289
Navigasyon
Yol Tarifi
Snc-OilA.Ş., Madeni Yağlar ve oto bakım ürünleri tedarik, depolama ve pazarlaması ilemüşterilerimize çözüm ortağı olmaktadır. Madeni Yağlarda ve Diğer destekleyici ürünlerimizde tescilli markamız olanSNC-OİL ile ihtiyaçlarınızı doğrudan, kaliteli ve uygun zaman teslimatı ilepiyasada güvenin ve istikrarın sembolü olarak görülmektedir. Uzman kadrosu ile Kalite Sistem Yönetimini ilke edinmiş Müşteri Memnuniyetodaklı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Yurtiçi satışlarında özellikleİç Anadolu, Karadeniz ve Ege Bölgesinde kendi araçları ile çalışan firmamız, buyolla müşterilerimizin talep ve isteklerine anında karşılık vermektedir. Kurulduğu yıldan bu günesatışlarını katlayarak büyüyen şirketimiz son yıllarda ihracata yönelereksatışlarını arttırmakta ve 20 den fazla ülkeye ihracat projelerigerçekleştirmektedir. Firmamız, kısa zaman içerisindeuzun bir yol almıştır. Ancak, bu elbette yeterli değildir. Bundan sonrakisüreçte, yurtiçinde pazar payımızı daha da artırıcı, marka bilinirliliğiarttırmaya yönelik pazarlama faaliyetleri ile yurtdışında da beğeni ilekullanılan SNC-OIL markamızı daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz. SNC-OIL bugün yurdumuzda vedünyanın çeşitli ülkelerinde, otomotiv ve sanayi yağlarında araç bakım ürünlerine,birçok değişik yağ seçeneğini sunmasının yanı sıra, geçmişten aldığı deneyimive sürekli olarak ürünlerini geliştirmekte, hizmet verdiği sektördeki firmalaraakıcı ve yenilikçi çözümler sunmakta, uygulandığı eğitim programları ve satışsonrası destek hizmetleri ile doğru ürünün, doğru yerde, uygun ve en ekonomikşekilde kullanılması konusunda sektör üyelerini bilinçlendirmekte veyönlendirmektedir.  

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak bizler alanında tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizler ile iletişim kurunuz.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 03123863304 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

SNC-OİL PETROLCÜLÜK A.Ş. , hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı