Sisel Mermer

Firma No
874073BAD2
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Akbel Mevkii 5.km İscehisar - Afyonkarahisar
Telefon
02723412333
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
siselmarble.com
E-Posta
İnfo@siselmarble.com
Görüntülenme
12412
Navigasyon
Yol Tarifi
Sisel Mermer 1986 yılında kurulmuştur. Çeyrek asırlık tecrübemizle en seçkin doğaltaş ürünlerini yarı mamül ve tam mamül olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Yıllık 120.000 m² üretim kapasitesine sahip mermer fabrikamızda son teknoloji mermer işleme makinaları ve deneyimli personelimizle hassas ve kaliteli ürünler üretmekteyiz. Bünyemizde bulunan uygulama atölyesiyle de mozaik, bordür ve madalyon gibi dekoratif ürünler üreterek sizlere doğaltaşın estetik ve sanatsal uygulamalarını da sunabilmekteyiz. Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübe ve hizmet kalitemizle Sisel Mermer olarak bugün yurt içi ve yurt dışında yüzlerce müşterimize hizmet vermekteyiz.  

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sisel Mermer olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle şirketimizle irtibat kurmanız halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; size en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Bilginiz olsun alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak biz alanında tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 02723412333 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamız ile iletişim kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı