Sipahioğlu Madencilik Mermer Sanayi

Firma No
C6B4AF12E1
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Saraylar Beldesi Marmara yolu 4.km Marmara Adası BALIKESİR/TÜRKİYE
Telefon
02668877475
Web Site
sipahioglu.com.tr
E-Posta
info@sipahioglu.com.tr
Görüntülenme
13061
Navigasyon
Yol Tarifi
Sipahioğlu Madencilik 1957 yılında, yani Marmara mermerinin ülkemizde yeni yeni tanınmaya ve yaygınlaşmaya başladığı zamanda Öztürk Madencilik adı altında Remzi ÖZTÜRK tarafından Marmara Adası Saraylar Beldesi Çamlık Mevkiinde kurulmuş ve Saraylar Beldesinde açılan ilk ilk mermer ocaklarından birisi olmuştur.Adını, Remzi ÖZTÜRK´ün doğduğu yer olan Sinop-Ayancık´ta halk arasındaki tanınmış lakabından alır.Günden güne yükselişini sürdüren firmamız Remzi ÖZTÜRK ve oğullarıyla birlikte daha da güçlenerek bu günkü başarısına ulaşmıştır.2004 yılında firmanın ismi Adnan ÖZTÜRK tarafından Sipahioğlu Madencilik olarak değiştirilmiştir.1957 yılından günümüze kadar mermer sektörünün içinde olan firmamız kalite ve üstün işcilik becerisini imalatlarına yansıtmış olup siparişlerinizi zamanında teslim etmektedir. 2000 yılında kurulan fabrikası ile Marmara mermerini işlenmiş olarakta piyasaya sunan firmamız 2004 yılında liman mevkiindeki ocaklarında çalışmaya başlamasıyla da beyaz Marmara mermerinde ilk sıralara yükselmiştir.Sipahioğlu Madencilik yıllık 20000 m³ blok mermeri ihraç etmekle birlikte,5000 m³ blok mermeride türkiyede çeşitli illere satmakta ve kendi fabrikasında işlemektedir.Kendi ocağımızda itina ile siparişlere uygun olan renk ve ebatta hazırladığımız blok mermerleri en başta Suriye olmak üzere Yunanistan,Bulgaristan,Romanya,Türkmenistan,Ürdün ve diğer arap ülkelerine ihraç etmekteyiz.Gerek iç piyasa gerekse dış piyasada hizmetinize sunduğumuz ürünlerde müşteri memnuniyeti birinci ilkemiz olmuştur.Siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim çalışma azmimiz ve mutluluğumuzdur.Bu güne kadar iç ve dış pazarlarda kendini kanıtlamış olan firmamız, 52 yıllık tecrübesi, gelişen teknoloji ve uzman personeli ile her türlü imkanı kullanıp sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmeti vermektedir.  

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için firmamızla irtibata geçiniz.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02668877475 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Sipahioğlu Madencilik Mermer Sanayi , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için oldukça önemlidir.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı