Sina Mermer

Firma No
0CB008B6BA
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Şehit Şükrü Sokak No:2 EA 34660 Acıbadem İstanbul
Telefon
02163407170
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
sinamarble.com
E-Posta
sguvendi@sinamarble.com
Görüntülenme
12298
Navigasyon
Yol Tarifi
Daima en iyi hizmet ve üretim kalitesini amaçlayarak müşterilerimize, en iyi ürün ve hizmeti sunmak. Her zaman müşteri tatminini ön planda tutmak. Topluma, insana ve doğaya karşı sorumluluklarımızın bilincinde olarak çalışmak. İleri teknoloji ve gelişmiş üretim tekniklerine sahip olmak. Sosyal sorumluluk bilinci içerisinde çalışanlarımıza devam etmek. Güçlenen ve büyüyen bir kurum olmak. Vizyonumuzda amaçladığımız hedefleri gerçekleştirmek için çok çalışmak, daima en iyiyi amaçlamak. Yapacağımız her işte insanı, toplumu ve ahlaki değerleri gözetmek. Ortak akıla önem vermek ve uygulamak. Araştırmacı ve yenilikçi olmak. Geleceği, geçmişin tecrübelerine göre kurmak ve planlı olmak. Şirket sahipleri ve çalışanların bir takım üyesi olduklarına inanmak ve buna göre çalışmak. Kalıcı, kaliteli ve verimli işler yapmak. Eğitime değer vermek, desteklemek.  

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

İşletmemizi ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02163407170 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Sina Mermer olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle bizler ile iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için firmamızla iletişim kurunuz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı