Simtaş Mermer

Firma No
FFDD91DEF4
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Beylikdüzü Organize Sanayi Sitesi, Mermerciler Sitesi, 2.Cadde No:25 Beylikdüzü / Istanbul
Telefon
02128751575
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
simtasmermer.com.tr
E-Posta
info@simtasmermer.com.tr
Görüntülenme
12597
Navigasyon
Yol Tarifi
1982 yılında ticari faaliyetine başlamış olan Simtaş Mermer ve Granit San. Tic. A.Ş. Türk doğaltaş sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. Simtaş, doğaltaş sektörü içerisinde yaklaşık 25 farklı renkle her türlü talebe cevap verebilen özelliği ile de sektörde ayrı bir konuma sahiptir. Simtaş İstanbul- Beylikdüzü´ nde 12.000 metrekaresi kapalı olmak üzere, toplam 50.000 metrekare alan üzerinde yerleşik olup, yıllık yaklaşık 450.000 metrekare üretim gerçekleştirmektedir. Simtaş fabrika faaliyetlerini destekleyiciocak faaliyetinde de bulunmakta, aynı zamanda kendi ocaklarının dışında da diğer ocaklarla işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Bunca yıllık faaliyetimizde elde ettiğimiz tecrübe ve kullandığımız son teknoloji makine parkımızla bir çok projeye çözüm ortağı olarak imza atmış bulunmaktayız. Amerika, Ukrayna, Rusya, G.Kore, Japonya, Libya v.b. gibi ülkeler başlıca iş yaptığımız ülkelerdir. 2000´li yılların başından itibaren dünya mimarisinde doğaltaş kullanımına yönelik çok ciddi gelişmeler yaşanmış ve buna bağlı olarak da doğaltaş kulanımı büyük oranda artış göstermiştir. Doğaltaşların yapısı gereği doğallı ve kullanıldığı mekana sağladığı estetik farklılıklar bu değişimde önemli rol oynamıştır. Bu farklılığı terzilik kimliği ile geliştiren Simtaş yurtiçinde de birçok önemli projeye bütünüyle hizmet etme olanağı yakalamış ve buna devam etmektedir. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek her geçen yıl artan kapasitemizle hedeflerimizi büyütmekte ve siz değerli müşterilerimize hizmet etmek için çalışmaktayız.  

Simtaş Mermer , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Mükemmel ya da kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizler ile iletişim kurunuz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak bizler sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba sarf etmekteyiz.

Alacağınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02128751575 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Sahip olduğunuz ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı