Şimşekler Mermer (Merkez)

Firma No
10A100230D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Gökkuşağı Mh., 1210 Sk. 6/A Cevizlidere Balgat / ANKARA
Telefon
03122841029
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
simseklerdortmermer.com.tr
E-Posta
info@simseklermermer.com.tr
Görüntülenme
12273
Navigasyon
Yol Tarifi
Şimşekler Mermer kendi ocaklarından çıkardığı mermer ve graniti işleyip, son tüketiciye ulaştıran bir firmadır. Kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti prensipleri ile kurulmuştur. Ankara´da yer alan merkez ofis, atölye ve deponun yanı sıra İstanbul´da da büyük kapasiteli deposu vardır. Kendi ocaklarından çıkardığı malzemeyi yine kendi fabrikalarında işleyerek alıcıya sunmaktadır. Son teknoloji ile üretilen Cleopatra Bej, Malatesta Bej, Marmolata Bej ve Karye Yaylak Graniti iç ve dış piyasada talep görmektedir. Şimşekler Mermer olarak misyonumuz güvenli, emniyetli, verimli ve doğaya saygılı bir biçimde kendi ocaklarımızdan doğal taş elde etmek ve işlemektir. Sergilediğimiz olağanüstü performans ile uzun soluklu ilişkiler geliştirmek ve müşterilerimizin güvenilirliklerini kazanarak beklentilerini aşmak Şimşekler Mermer´in her üyesinin taahhüttüdür. Müşterimize, satıcımıza ve çalışanımıza verdiğimiz değer misyonumuzu ifade eder. Misyona doğru koşan bir şirketiz?  

Firmamızla iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili tüm bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 03122841029 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak bizler sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Şimşekler Mermer (Merkez) olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetler için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlar ile yararlanmak için lütfen bizimle irtibat kurun.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı