Siltaş Mermer

Firma No
82235A9FD9
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Erzene Mahallesi 119/6 Sk. No:4 Evka-3 Bornova / İZMİR
Telefon
02323750866
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
siltasmermer.com
E-Posta
siltas@siltasmermer.com
Görüntülenme
13062
Navigasyon
Yol Tarifi
Mehmet Sil tarafından 1997 tarihinde 2 ortak olarak Asiltaş Mermer ve Granit ltd.şti. adıyla faaliyte başlayan kuruluşumuz , hizmet ve çalışma alanlarının gelişmesi sonucu feshedilerek, 2006 tarihinde Siltaş Mermer Dekorasyon ve İnşaat Turizm San.Tic.Ltd.Şti. olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız doğal taşlar konusunda önemli deneyimlere sahiptir. Fabrikamızda üstün teknoloji yöntemleri ile her türlü tasarım, proje, üretim ve uygulamalar yapılmakta olup uluslararası standartlar uygulanmaktadır. Uzman kadromuz titiz ve sanatsal çalışmaları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket etmektedir. İzmirin-Çiğli ilçesi Kaklıç Beldesinde bulunan fabrikamız gelişen teknolojiyi sürekli takip etmektedir. Fabrkamız bünyesinde Kesim, Köprü kesim Otomatik kesim Otomotik plaka silim Normal silim Kafa kesim Kenar pah Balıksırtı Makinaları mevcuttur ve yeni teknolojiler takip edilmekte yeni alet ve makinalar hızla tedarik edilmekte veya eskileriyle değiştirilmektedir.  

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetler için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemlidir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak bizler sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; size en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Firmamızı ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Siltaş Mermer olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02323750866 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlarla faydalanmak için işletmemizle irtibata geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı