Silkar Madencilik Sanayi ve Ticaret

Firma No
8424EA46B1
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Silkar Plaza, Orta Mah. Topkapi Maltepe Cad. No:6 K:5 34030 Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye
Telefon
02125767500
Yetkili
Ferhat GÜLCEMAL
Web Site
akdo.com
E-Posta
info@silkargranit.com
Görüntülenme
12319
Navigasyon
Yol Tarifi
Silkar Madencilik mimari grubu uygulama projeleriniz üzerinden mekanların granit,mermer ve mozaik uygulama alternatiflerini sanal ortamda oluştururlar. Müşteri isteklerine uygun özel tasarımlar üretip, renklendirilmiş eskizler 2 veya 3 boyutlu bilgisayar destekli çizimler ile gereken durumlarda örnekler de hazırlarlar. Proje mutabakatı, röleve alınması, shop drawing hazırlanması, metrajların çıkartılıp fiyat analizlerinin yapılması sonrasında üretim listeleri hazırlanır. Listeler hazırlanırken taşlar uygulama yapılacak mekanlara göre ayrı ayrı kodlanır. üretim aşamasında bu kodlara uyularak kesim yapılır ve kesilen taşa seleksiyon uygulanarak ton farklılığı olması engellenir. Tedarik gücümüz ile dünyanın her yerinden temin ettiğimiz malzemeleri, dünyanın herhangi bir noktasındaki şantiyeye ulaştırarak en iyi inşaat firmalarının saygınlığını kazanmış bulunmaktayız. Proje ve mimari grubumuzun koordineli çalışmasıyla; sorunsuz, farklı, estetik, kullanışlı mekanların ayrıcalığına yakından tanık olacaksınız. AR-GE Kusursuz arayışta, sürekli yenilik... Taş sektöründe, araştırma ve geliştirmeye geniş bütçe ve zaman ayıran Silkar Madencilik, bu yapısıyla değişen müşteri isteklerine başarıyla cevap verebilmekte ve dünyanın pek çok yerinde özel proje uygulamalarına imza atmaktadır. Bir dünya markası olmanın en önemli koşulunu oluşturan araştırma ve geliştirme çalışmalarımız, mükemmeli arayan anlayışımızın yansımasıdır. Ar-ge departmanımız 10 yıldır; konusunda otorite kabul edilen, görsel sanatçı, ressam Metin Ünsal ve ekibinin başarılı işleriyle çok değerli projelere imza atıyor. Ar-ge çalışmalarımızda, Silkar´ın yenilikçi ve öncü konumuna uygun olarak, dünyadaki eğilimlere paralel yeni ürün ve ürün grupları tasarlıyor; kişilere ve kurumlara yönelik farklı yaklaşımlarla, özel koleksiyonlar hazırlıyoruz. Projelendirmede ise mimari departmanımızla birlikte yapılan planlama, tasarım ve sunum uygulamaları da, ar-ge´nin diğer çalışmalarını oluşturuyor. Silkar Madencilik; sürekli yenilikçi ve kusursuz üretim hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdürerek, doğal taş dünyasına yepyeni soluklar getirmeye devam edecek.   beylikdüzü rehber mersin rehber izmit rehber istanbul rehber büyükçekmece rehber

Silkar Madencilik Sanayi ve Ticaret olarak hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Alacağınız hizmetle alakalı bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02125767500 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak bizler alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı