Sıkça Sorulan Sorular

Adreskaydi.com Türkiye'nin her bölgesin de faaliyet gösteren tüm firmaların her hangi bir teknik bilgi sahibi olmadan kendilerine web sayfası oluşturabildikleri ve bütün firmaların bir çatı altında toplandığı firma rehberidir.

Adreskaydi.com'a üyelik ücretsizdir. Aynı zamanda ücretli üyelik imkanıda sunmaktadır. Ücretsiz üyelik ile ücretsiz üyelik arasındaki farkı https://www.adreskaydi.com/firma-ekle.html adresinden öğrenebilirsiniz.

Adreskaydi.com Türkiye’de yaklaşık 130 kategoride faaliyet gösteren firmaların yer aldığı bir firma rehberi ve ticaret portalıdır. Ücretli ve ücretsiz üyelik türleriyle hizmet veren sitemiz, firma sahibi tüzel kişilerle, internet kullanıcılarını sanal ortamda ticari faaliyetlerde bulunabilmeleri için buluşturan bir platform olan adreskaydi.com.

Adreskaydi.com'a üye olarak; Pazarladıkları ürünleri, sundukları hizmetleri, kampanyaların ve indirimlerini platformumuz aracılığı ile Türkiye geneline tanıtım ve reklam imkânı kazanırsınız.
Rehber üzerinde yer alan tüm firmalar, internet üzerinden kullanıcılar tarafından aranarak kısa sürede bulunabilir olurlar. Buda, ürünlerinize veya hizmetlerinize ihtiyaç duyan hedef kitlenize ulaşma imkânına sahip olursunuz.
Adreskaydi.com ücretsiz üyelik fırsatı sunduğu gibi, ücretli üyelik paketi ile %100 üyeler tarafından yönetilebilen, gelişmiş özellikli web sitesi sahibi olurlar.
Buda, piyasadaki birçok alternatif içerisinden hem en uygun fiyata web sitesi sahibi olmanızı sağlar, hem de Türkiye çapında hizmet veren bir firma rehberi bünyesinde olduğunuzdan size itibar avantajına ulaşmış olursunuz.Artan rekabet ortamında, dijital ortam aracılığı ile; ülkenin bir ucundaki potansiyel müşterilerinizin size ulaşımını kolaylaştırır. İletişim bilgileriniz aracılığıyla, adreskaydi.com üzerinden size ulaşan insanlar ile ticari ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

Sitemize kaydınızı oluşturduktan sonra, sol menüde yer alan Üyelik Değiştir menüsü aracılığı ile Ücretli Üyelik seçeneğini seçer, satın alma prosedürlerini yönlendirmeleri takip ederek gerçekleştirebilirsiniz. Havale / EFT yöntemiyle, üyelik ücretinin ödemesini sağlayabilirsiniz.

Tabiki de Ürün ekleme özelliğimiz sayesinde, kendi e-ticaret sitenizi kurabilirsiniz. Siparişleriniz size mail ve SMS yolu ile bildirilir. Bu sayede, ürünlerinizle ilgilenen müşterilerinize anında ulaşabilirsiniz.

Sitemizin uzman kadrosu her zaman yanınıza. Her türlü ihtiyaç ve sorunlarınızda, iletişim sayfamızda yer alan telefon numaramızdan  veya iletişim formumuz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Üye olurken mutlaka firmanıza ait ürün, adres gibi bilgilerinizi doğru ve herkesin arama yapabileceği kelimelere uygun olarak yazınız. Logo ekleyiniz.
Aramalarda listelenebilmek için doğru içerik, ziyaretçinin size yönlendirilmesi için ise yeterli bilgi gerekmektedir. Bunları sağlarsanız adreskaydi.com size yeni müşteriler bulmakta daha fazla yardımcı olabilecektir.

Bize Ulaşın

Sizde profesyonel tanıtım hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşınız.

İstanbul / Türkiye

Ptesi - Ctesi

9:00 - 18:00