Sezer Mobilya Tasarım & Dekorasyon

Firma No
9FC7C291FB
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Akçakale sokak No.24/1 Siteler
Telefon
03123538801
Yetkili
Orhan SEZER (Firma Sahibi/Ortağı)
Web Site
sezermobilyatasarim.com
E-Posta
info@sezermobilyatasarim.com
Görüntülenme
14408
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız 2005 yılında kurulmuş olup Ankara Siteler?deki atölyemizden siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Mutfak dolapları,banyo dolapları,ray ve gömme dolaplar,vestiyer,ahşap ve amerikan panel kapı,kamelya ve pergole,ahşap merdiven gibi ahşap ürünleri üzerine mobilya tasarım ve dekorasyon imalat çalışmaları yapmaktayız. Bunun dışında proje tasarım ve dekorasyon işleri de yapan firmamız başta anahtar teslim mobilya dekorasyonu olmak üzere,anahtar teslim inşaat dekorasyonu,anahtar teslim villa dekorasyonu,anahtar teslim ev dekorasyonu,mağaza dekorasyonu gibi komple ahşap dekorasyon çalışmaları da yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin ahşap mobilya dekorasyon taleplerini karşılamaktan onur ve mutluluk duyarız. Saygılarımızla  

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanabilmek için firmamız ile irtibat kurunuz.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemlidir.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmaktayız.

Sezer Mobilya Tasarım & Dekorasyon olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Alacağınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 03123538801 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres ve e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı