Seyidoğlu

Firma No
2B3A8F330D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Hadımköy Mahallesi Ürgüplü Caddesi No:44 Arnavutköy / İSTANBUL
Telefon
02127711920
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
seyidoglumagaza.com.tr
E-Posta
info@seyidoglumagaza.com.tr
Görüntülenme
13393
Navigasyon
Yol Tarifi
1950?li yılların başlarında Gaziantepli Habeş Seyidoğlu tarafından kurulan Seyidoğlu, iş hayatına ilk olarak baklava üretimiyle başladı. Daha sonra helva ve reçel bölümünü geliştiren Necati Göksu, Firmayı Türkiye?nin en saygın firmaları arasına sokmayı başardı. Seyidoğlu?nda bugün Genel Müdürlük görevini Necati Göksu?nun oğlu Mehmet Göksu yürütüyor. Firmanın faaliyet alanı, helva, reçel, tahin, pekmez ürünleri başta olmak üzere 280 çeşit gıda mamullerinden oluşmaktadır. Helva ve reçel üretimiyle pazarda önde gelen firmalar arasında yer alan Seyidoğlu, İngiltere başta olmak üzere çok sayıda ülkeye alt markası olan Sultanbacı ile ihracat yapmaktadır. Seyidoğlu`yla birlikte 3 marka daha satın alarak büyüme stratejilerini belirleyen firma, Seysu adında ikinci markasıyla farklı konseptlerde üretim yapıyor. Bu markaların yanı sıra Çokomiss markasıyla çikolata üretimine de başlayan firma, uzun vadede girdiği her alanda Pazar lideri olmayı hedefliyor. 1990`lı yıllarda günlük 150 kilo helva üretimine başlayan Seyidoğlu, Hadımköy fabrikasının devreye girmesiyle Türkiye ve dünyanın pek çok bölgesine mal satan bir gıda devi haline geldi. Firma bugün 40 milyon TL ciroya ulaşmıştır. Seyidoğlu Gıda 2002 yılında temelini attığı 8 bin metre karelik fabrikasında günlük 25 ton helva, 20 ton tahin- pekmez, 40 ton reçel üretimi yapıyor. Sağlıklı Tüketici için Sağlıklı Ürün, Sağlıklı Ürün için Sağlıklı Üretim` sloganıyla üretim yapan firma ürün alırken ve üretim yaparken (HACCP) hijyen kurallarına ve ISO kalite sistemine uyuyor. Mağaza sayısını da artırmayı planlayan şirket, klasik Seyidoğlu mağazaları ve yeni dinamik markası kahvaltı büfeleri olmak üzere 2 farklı alanda mağazalaşma çalışmalarına hız vermiştir. Firma ayrıca şu an 280 olan ürün çeşitliliğini yeni yatırım ve Ar-Ge çalışmalarıyla 320?ye çıkaracak. Şu anda 400 civarında çalışanı bulunan Seyidoğlu yeni yatırımlarıyla çalışan sayısını 500?ün üzerine çıkarmayı hedeflemektedir. İç piyasada 81 ilin tamamında Seyidoğlu ürünleri bulunurken çok sayıda saygın alışveriş merkezi ve şarküteri raflarında markalı ürünleri büyük talep görmektedir. Seyidoğlu ürünleri şu an İstanbul pazarında lider konumdadır. Hali hazırda Almanya, İngiltere, Rusya, ABD, gibi ülkeler başlıca ihracat pazarları arasında yer alırken helal gıda sertifikası ve yeni Pazar bulma çalışmaları kapsamında kısa zamanda 20 ülkeye ihracata başlamayı planlamaktadır. Üretim kalitesi tüketici tarafından bilinen Seyidoğlu Helva Reçel, Tarım Ve Köyişleri Bakanlığı tarafından Güvenilir Gıda üreticisi ödülüne layık görülerek kalitesini tescilledi.  

Alacağınız hizmetle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02127711920 Ayrıca web sitemizde bulunan adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmaktayız.

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Seyidoğlu olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı