Set Otomotiv Servisi

Firma No
410ED737E4
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Çetin Emeç Bulvarı No:48/D Balgat/ANKARA
Telefon
03122857900
Web Site
setotoservisi.com
E-Posta
info@setotoservisi.com
Görüntülenme
13645
Navigasyon
Yol Tarifi
Set Otomotiv Servisi yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlama ilkesini benimseyerek hızlı bir büyüme süreci içine girmiştir. Her zaman eğitimli servis çalışanları, orjinal yedek parça hizmeti ile kaliteli hizmetin en uygun fiyata sunulduğu yer olmuştur. Gelişmiş teknolojik donanımı, sertifikalı uzman kadrosu, orjinal yedek parçaları ve kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman yanınızda olan Set Otomotiv Servisi, sizlerden aldığı güven ile her geçen gün gelişerek büyümektedir. Kaliteli hizmetin ve en uygun fiyatın doğru adresini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.  

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak biz sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 03122857900 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Set Otomotiv Servisi olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizimle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirecektir.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Profesyonel ya da en kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanmak için firmamızla irtibata geçin.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Sahip olduğunuz ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için çok önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı