Servis Makina

Firma No
E3F4859153
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Oto Sanayi Sitesi Huzur Mah. Beyazıt Cad. No:5 Şişli / İSTANBUL
Telefon
02122839748
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
servismakina.com.tr
E-Posta
info@servismakina.com.tr
Görüntülenme
15412
Navigasyon
Yol Tarifi
SERVİS MAKİNA yurtiçinde ve yurtdışında iş makinaları ve otomotiv yedek parça bakım-onarım alanlarında faaliyet göstermek için kurulmuştur. Bu amaç doğrultusunda; ilerleyen yıllarda organizasyon yapısını ve teknolojik gelişmelere paralel yenileyen SERVİS MAKİNA, etik değerlere sıkıca bağlanan profesyonel kadrosuyla bir çok üstyapı ve altyapı projelerini başarıyla gerçekleştirmiştir. Kalitede bütünlük ilkesini bir yaşam felsefesi olarak benimseyen ve kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirenSERVİS MAKİNA, kurumsal yapısını kaliteden ödün vermeden gittikçe geliştirerek yarınlara başarılarla donatmaya devam edecektir. NEDEN BiZ ? Sürekli iyileştirme ve müşteri odaklı yapılanmayı kalite politikasının mutlak temeli olarak benimseyen, kaliteyi bir bütün olarak değerlendiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, deneyimli yönetim ve dinamik kadrosunun verimli çalışmalarıyla, somut kriterlere ve standartlara uygun, belirtilen süre içerisinde, kendi özkaynaklarını ve güçlü finans politikasını yüksek performansla kullanan, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştiren vizyonuyla SERVİS MAKİNA yurtiçinde ve yurtdışında işmakinaları yedek parça temini, satışı ve bakım-onarımı konusunda müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Kendisini sürekli yenileyen kurumsal yapısıyla faaliyetlerini verimli ve etkin kılmayı amaç edinmiştir. TEMEL BAKIŞ AÇIMIZ ?Güvenilir ve dürüst olmak ?Verimli ve üretici olmak ?Güçlü finans politikası oluşturmak ?Müşteri odaklı kalite sistemini sürekli iyileştirmek ?Kalite bütünlüğü ve sürekliliği vermek ?Tedarikçileri ve personelimizle hep birlikte sürekli gelişmeyi, iyileştirmeyi hedeflemek ?Teknolojik gelişmelere paralel insan gücü donanım oluşturmak ?Taahhüdümüz altında olan projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamak  

Bizi direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemlidir.

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlarla faydalanabilmek için firmamız ile irtibat kurunuz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak bizler sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02122839748 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Servis Makina olarak bizler hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı