Serhat Ünal

Firma No
6612A1D69F
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
100. Yıl Bulvarı 1229 (eski 43) sokak no:4 Ostim , Yenimahalle
Telefon
03123863539
Yetkili
Serhat Ünal
Web Site
techniflex.com.tr
E-Posta
satis1@techniflex.com.tr
Görüntülenme
12964
Navigasyon
Yol Tarifi
Gökser Makine kurulduğu 1987 yılından günümüze, başta IsıtmaSoğutma Havalandırma ekipmanları olmak üzere, Tünel Havalandırma, MadenOcakları Havalandırması, kimya fabrikaları gibi zehirli gazların ve tahıl -pamuk gibi partiküllerin tahliyesinde kullanılmak üzere, Isıtma ve soğutmaünitelerindeki sıcak ve soğuk havayı iletilmesinde Flexible Hava Kanalı, EsnekHortum, Flexible Air Duct, Air Hose, Orta ve Yüksek Isıya Dayanıklı Hortum ( -30 C / +1100 C), Fantüp, Tünel havalandırma hortumu, Maden havalandırma hortumu,Vantüp, Flexible Hortum, Teknik Hortum, Poliüretan Hortumlar, PolyüretanHortum, PVC Hortumlar, Anti statik ve Anti bakteriyel Teflon Hortum, KırmızıSilikon Kaplı Cam Elyaf Hortum, Alev Yürümez Hortum, Esnek Hava Kanalı,Endüstriyel Hortum, Tekstil Hava Kanalı, Tekstil Hortum, Egsoz hortumu, KaynakGazı emme Hortumu, çadır, hangar, sera gibi açık ve kapalı alanlarınısıtılmasında, helikopter - tank gibi savunma sanayisindeki araçların kullanımahazırlık için, inşaatlarda beton kurutmak için Mobil Isıtıcı, Mobilİklimlendirme, Gökser Seyyar Sıcak Hava Cihazları, Fan, Salyangoz fan, radyalfan, radial fan, Termoblok Uygulamaları üretimlerinin yanı sıra Gıda SektöründeEndüstriyel Gıda Kurutma Sistemleri, Kompost Üretim Tesisi, Mantar ÜretimTesisi, Çadır ısıtıcılar üretimi ve ihracatı yapmaktadır.  

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; size en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 03123863539 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Serhat Ünal olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşteriler için çok önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı