Senkron Media

Firma No
0EB11C5CF0
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:13 No:2464 Şişli/İst.
Telefon
02122218676
Web Site
senkronmedia.com
E-Posta
eren@senkronmedia.com
Görüntülenme
14856
Navigasyon
Yol Tarifi
İnternet teknolojilerinin her yeni gün farklı bir hizmet ve istihdam alanı sağlamasının yanı sıra günümüz teknolojisine uyarlı arama motoru dostu siteler önemini arttırmıştır. 2006 yılından beri internet teknolojileri, seo bilimi ve web tasarım teknolojileri ile ilgilinen Eren Şengül ve Emrah Yürür tarafından kurulan Senkron Media kurumsal firmalara özel internet çözümleri sunmaktadır.  

Senkron Media olarak hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlar ile yararlanmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en profesyonel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Bizi ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02122218676 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmaktayız.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı