Şenkar Otomotiv

Firma No
1F35496D17
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yavruturna Mah. Maliye 1. Sk. No:14 ÇORUM
Telefon
03642244840
Yetkili
Ahmet Murat Şen
Web Site
senkarotomotiv.com
E-Posta
info@senkarotomotiv.com
Görüntülenme
12462
Navigasyon
Yol Tarifi
1974 yılından itibaren faaliyet gösteren şirketimiz, 2006 yılında şirketimiz kurumsallaşarak, otomotiv işlemlerini ŞENKAR NAKLİYE OTOMOTİV TİC.LTD.ŞTİ. adı altında devam ettirmeye başlamıştır. Müşterilerimize hep en doğru hizmeti sunmanın gayreti içinde olan firmamız, müşterilerimizin beklentilerini kısa zamanda karşılama, kendini yenileme, dürüstlükten ve kaliteden hiçbir zaman taviz vermeme gibi en temel değerler vardır. Kaliteli ürünü, en uygun fiyatla müşterilerimizin hizmetine sunmakla, Şenkar Nakliye Otomotiv Tic. Ltd. Şti. yıllar içerisinde haklı olarak bir müşteri potansiyeli sağlamıştır. Müşterilerimizin bu takdirinin devamını sağlamak en büyük hedefimizdir.  

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; size en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Alacağınız hizmetlerle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak bizler sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Şenkar Otomotiv olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 03642244840 Ayrıca sayfada bulunan adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için lütfen iletişim kurun.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı