Şenbayrak Acil Oto Servisi

Firma No
A9D4C5F439
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Turhan Cemal Beriker Blv. Trafik Karsisi No:192 Seyhan, Adana
Telefon
03224361100
Web Site
senbayrak.com.tr
E-Posta
servis@senbayrak.com.tr
Görüntülenme
13683
Navigasyon
Yol Tarifi
10 Ocak 1981 yılında kurucumuz Sayın, Adnan Şenbayrak tarafından faaliyetine başlayan Şenbayrak Grup, otomotiv bayilikleri ile birlikte siz müşterilerine oto yedek parça ve servis hizmeti de vermeye başlamıştır.. Kurulduğumuz ilk günden beri her zaman ilk önceliğimiz olan koşulsuz müşteri memnuniyeti sistemini kusursuz olarak uygulayan Şenbayrak Acil Oto Servis, siz müşterilerimizin her zaman tercihi olmuştur. Bir adet Şenbayrak Grup Genel Müdürlük binasında, bir adet de Yeni Hal Şubesinde olmak üzere, toplam 2 adet TSE 12047 belgeli servislerimiz, tüm marka ve model araçlara her türlü mekanik, elektronik, kaporta, boya ve yedek parça hizmeti verebilecek kapasitede ekipman ve donanıma sahiptir. Her 2 servisimizde de her marka raca bakım, yedek parça temini, lastik satışı, hasarlı araçlara kaporta, fırınlı boya, aksesuar ve LPG dönüşüm sistemleri montajı, gaz ölçümü ve resmi bandrollü egzoz ölçümü yapılmaktadır.  

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçin.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 03224361100 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Şenbayrak Acil Oto Servisi olarak bizler hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı