Şen Mermer

Firma No
022FA945F4
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Sarıyer Top Sahası Karşısı Şifa Suyu Yolu No:2 Sarıyer İstanbul
Telefon
02122711366
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
senmermer.com.tr
E-Posta
posta@senmermer.com.tr
Görüntülenme
13076
Navigasyon
Yol Tarifi
İnşaat ve doğaltaş ülkemizin şimendifer sektörleri halindedir.Bu bakımdan bu iş kalemlerine gönül vermiş her firma , atelye veya birey işine dört elle sarılmalı sonuçları başarıdan başka bir şey getirmeyecek çalışmalarla da sürekli desteklemeli ve geliştirmelidir. Şen Mermer, yapı itibarı ile mesleğin temel unsurlarını özüne sindirmiş ve bunu daha da ileri götürerek hem teknolojik açıdan hem de bağlı olduğu esnaflık anlayışını geliştirerek rotasını belirlemiş bir inşaat ve doğaltaş uygulama firmasıdır. Bünyesindeki gelişmiş ve işinde tecrübeli inşaat ve doğal taş kadrosu, genelde ve detaylarda işine hakim ve çözüm üreten yapıdadır. Sarıyer de bulunan şirket merkezi konularına ayrılmış departmanları ile sürekli hizmet anlayışını benimsemiştir.Buradan inşaat ve doğal taş uygulamaları, tasarlanıp, imalat rayına oturtularak gelişmiş kadrosunun yönlendirmeleri ile yüksek verimle çalışılmaktadır. İnşaat konusunda kamu binaları, spor tesisleri, kamusal açık alanlar verilen birebir detaylarla teslim edilmektedir.Zaman ve mekan ayrımı yapılmadan bitirilen işler Şen Mermer in başarı ile biriktirdiği referans listelerini oluşturmuştur. Bilhassa Şen Mermer tarafından yapılan kamusal alanda birçok okul, spor salonu, yüzme havuzu, stadyum, hükümet konağı başta İstanbul olmak üzere çeşitli yerlerde yapısal yönden aksamayan bir işlevsellikle halen hizmetlerini sürdürmektedirler. Doğal taş konusunda ise mermer, granit, mozaik v.s taşlar döşeme, duvar kaplama, şömine, hamam gibi sayısız uygulama alanına başarı ile adapte edilmektedir. Kendi bünyesindeki tasarım ve makine parkuru en zorlu uygulamaları bile başarı ile yapabilecek kapasitededir. Bu sebeple Şen Mermer aktif ve başarılı, büyük düşünen Türk esnaflık anlayışından ödün vermeyen tarzıyla yoluna devam etmektedir.  

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02122711366 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Şen Mermer olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlarla yararlanmak için lütfen bizler ile iletişim kurun.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak bizler konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Sahip olduğunuz veya almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı