Şen Kurtuluş Mermercilik & İnşaat

Firma No
F5FFF53CAE
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Panayir mah. Yunus emre cad. no:27 16250 Bursa / TÜRKİYE
Telefon
02242115573
Yetkili
Mehmet KURTULUŞ
Web Site
senkurtulus.com
E-Posta
info@senkurtulus.com
Görüntülenme
13098
Navigasyon
Yol Tarifi
Şen Kurtuluş Mermercilik İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. siz değerli müşterilerine kaliteyi, tam zamanında sunmayı kendine değişmez kural bilmiştir. Sektörün sorunlarını bilen, çözüm yolları arayan anlayışımızla, doğa harikası olan mermeri işleyen müşterilerimizi bu sorunlardan kurtarmayı görev bildik. Günümüzde zamanın çok değerli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden üretimimizi tam ve zamanında yapmamızın müşterilerimize getireceği faydanın farkındayız. Endüstriyel anlamda ?mermer?; kesilip parlatılabilen her cins taş mermer olarak kabul edilmektedir. Taşın cinsi ve içeriği ne olursa olsun büyük ebatta blok elde edilebilme, kesilme ve cilalanma gibi özellikler göstermesi, o taşın mermer olarak kabul edilmesine kafi gelmektedir. Bunlardan granit, diyabaz, lösitli siyenit, fanolit ve serpantinler gibi magmadan türeyen kayaçlar da bu suretle mermer tanımının içine girmektedir.  

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanmak için firmamızla irtibat kurun.

Şen Kurtuluş Mermercilik & İnşaat , hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizler ile iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetler için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; size en profesyonel hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02242115573 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Alacağınız hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı