Selolit Lif Levha Sanayi Ticaret A.ş.

Firma No
5556CA0F5C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Organize Sanayi Bölgesi 2.Kısım Mustafa Kemal Bulvarı No:3 Manisa
Telefon
02362333551
Web Site
selolit.com.tr
E-Posta
info@selolit.com.tr
Görüntülenme
12665
Navigasyon
Yol Tarifi
Selolit? in konusu olan lif levha teknolojisi dünyada 19. Yüzyılda keşfedilmiş olmasına rağmen ancak 1950? li yıllarda seri üretim tarzında çalışmayı mümkün kılacak gelişmeye ulaşabilmiştir. İşte Selolit de odun hammaddeli lif levha (Duralit) imalatı yapmak gayesi ile ilk 1956 yılında İzmir? de kurulmuş ve üretim faaliyetine 1958 senesinde başlamıştır. Tesis o güne kadar ağacın kereste elde edilen kısımları hariç olan ve Türkiye´de ancak yakacak olarak tüketilen kısımlarını sanayide değerlendirip mobilya üreticilerine malzeme olarak sunan ilk tesis olmuştur. 1963-1972 yılları arasında bir yenilenmeye tabi tutulmuş ve 1997 yılında da İzmir? den Manisa Organize Sanayi Bölgesindeki yeni yerine taşınırken bu kez son teknolojiye uyum sağlanmış sofistike enstrümantasyon, PLC ve PC kumanda sistemli otomasyonu ile odun hammaddeli levha teknolojileri içinde en eskilerinden olan bir teknolojinin en mükemmel bir şekilde güncelleştirilmesi başarısına ulaşmıştır. Ve Selolit? in bu teknolojik atılımları kesintisiz devam etmektedir.  

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Profesyonel ya da en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlar ile faydalanmak için lütfen firmamızla iletişim kurun.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Selolit Lif Levha Sanayi Ticaret A.ş. olarak hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02362333551 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetler için yorumları da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ya da müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı