Şehrin Sofrası

Firma No
1963BB7D4B
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Orta Mahalle Soğan Pazarı Caddesi No:22/A Adapazarı/Sakarya
Telefon
0505 892 20 88
Görüntülenme
15710
Navigasyon
Yol Tarifi
Şehrin Sofrası Adapazarı şehrin sofrası, sakarya adapazarı şehrin sofrası, adapazarında şehrin sofrası, adapazarı yemek yenilecek yerler, adapazarı kahvaltı yapılacak yerler, adapazarı çorba içilecek yerler, adapazarı lokantalar, adapazarı restaurantlar, adapazarı yöresel yemek salonları, adapazarı ev yemekleri nerede yenir, adapazarı ne yiyebilirim, sakarya adapazarı yemek yenilecek yerler, sakarya adapazarı kahvaltı yapılacak yerler, sakarya adapazarı çorba içilecek yerler, sakarya adapazarı lokantalar, sakarya adapazarı restaurantlar, sakarya adapazarı yöresel yemek salonları, sakarya adapazarı ev yemekleri nerede yenir, sakarya adapazarı ne yiyebilirim, adapazarında yemek yenilecek yerler, adapazarında kahvaltı yapılacak yerler, adapazarında çorba içilecek yerler, adapazarında lokantalar, adapazarında restaurantlar, adapazarında yöresel yemek salonları, adapazarında ev yemekleri nerede yenir, adapazarında ne yiyebilirim,şehrin sofrası sakarya,şehrin sofrası adapazarı

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en profesyonel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak bizler sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Aldığınız veya alacağınız hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen irtibata geçiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Şehrin Sofrası olarak hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 0505 892 20 88 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres veya konum bilgimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı