SefaDeniz Çelik Kapı İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti Çorum

Firma No
A36A37929A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Küçük Sanayi Sitesi 1. Cadde No: 4 Çorum
Telefon
0 364 2348429
Yetkili
Firma Rehberi
Görüntülenme
12096
Navigasyon
Yol Tarifi
Çelik kapı seçimlerinde dikkat edilmesi gerekenler Günümüzde artık nerdeyse tüm bina girişlerinde, daire kapılarında ve diğer müstakil evlerde çelik kapı sistemleri tercih edilmektedir. Diğer kapı çeşitlerine göre daha güvenli ve sağlam olduğu bilinen çelik kapılar, eğer ki TSE standartlarına uygun olarak tercih edilirse, hakkını veren modeller olarak tanımlanabilir. Yine de seçim yapılırken bazı dikkat edilmesi gereken hususlara göz atmakta fayda var. Dikkat edilmesi gerekenler Bahsettiğimiz kapıların seçimi yapılırken, elbette ki gövdenin ve çerçevelerin çelik sistemlere uygun olarak dizayn edilmesine dikkat etmek gerekiyor. Bunun yanı sıra kullanılan kilit sistemi de büyük bir titizlikle araştırılması gerekmektedir. Kalitesiz bir markanın kilit sistemi kullanılıyorsa eğer, dışarıdan gelen darbelere ve etkilere karşı koruma özelliği göstermeyebilir. Bunun için daha bilindik ve güvenilir kilit sistemlerinin kullanıldığı kapıları tercih etmek önemlidir. Şıklık ve modernlik Yine seçimlerinizde elbette ki dikkat etmeniz gerekenler arasında, ortama uyum. Kapı rengi ve modeli için farklı çeşitlere göz atmanız bu konuda mantıklı bir seçime yer verebilecektir. Bu konuda da sizlere sefa deniz çelik kapı modelleri firması yardımcı olabilir. Çünkü modellerine şöyle bir göz attığımızda, her tarza, her zevke ve her bütçeye uygun modeller bulabilmek mümkün gibi görünüyor. Kullanılan aksesuarlar ve kilit sistemi   çelik kapı,kapı

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanmak için lütfen bizler ile irtibat kurun.

Bizi ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve harita bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

SefaDeniz Çelik Kapı İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti Çorum olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmaktayız.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa sürede çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 0 364 2348429 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı