Sedasan Otomotiv

Firma No
B5144FE340
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım 36.Sokak No.: 1505 - 1506 - 1507 Maslak/İstanbul
Telefon
02122861054
Web Site
sedasan.com.tr
E-Posta
info@sedasan.com.tr
Görüntülenme
12397
Navigasyon
Yol Tarifi
Sedasan Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1987 yılında kurulmuş olup, 1989 yılından bu yana Yetkili Ford toptan yedek parça işi yapmaktadır. Firmamız 2009 yılında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için Sedasan Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Servis Hizmetleri?ni faaliyete geçirdi. 2500 m2 alanda Kaporta, Boya, Mekanik, Elektrik, Döşeme Cam-Kilit, Müşteri Bekleme Salonu, Müşteri Otoparkı, Yetkili Yedek Parça Satışı ve En Son Sistem Servis Ekipmanları ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.  

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02122861054 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Sedasan Otomotiv olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin hepsi için yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemlidir.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlarla yararlanabilmek için işletmemizle iletişim kurun.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Alacağınız hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı