Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 33

Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 44

Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 55

Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 66

Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 77

Deprecated: Optional parameter $var declared before required parameter $renk is implicitly treated as a required parameter in /home/adreskaydi/public_html/_helpers/functions.php on line 88
Seçkin Mermer, Türkiye Tüm İlçeler/Türkiye | Adres Kadı | Firma Rehberi

Seçkin Mermer

Firma No
0597A82773
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İskenderpaşa Mahallesi İdeal Sokak No:5/B Trabzon
Telefon
04623260638
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
seçkinmermer.com.tr
E-Posta
info@seckinmermer.com.tr
Görüntülenme
12893
Navigasyon
Yol Tarifi
Doğal taş insanoğlu tarafından bilinen en eski ve en sağlam yapı malzemesidir. Hiçbir şey doğal taştan daha doğal, ya da hiçbir şeyin güzelliği doğal taşın güzelliğinden daha nefes kesici değildir. Evrenin tarihini içinde asırlardır saklayan doğal taş, dekorasyon objelerinin en özgün ve en dayanıklısıdır, doğanın bütün elementlerini içerir. Oluşumu uzun yıllar sürer ve rengini, estetiğini evrenden alır. Bu yüzden bir o kadar da zordur. Uyumunu, orijinalliğini bozmadan uygulamak gerekir. Trabzon bölgesinde doğal taşların öncülüğünü yapan SEÇKİN MERMER 1980 yılında Trabzon merkezde teşhir salonunu açmıştır. Ürün çeşitliliği, gerçekçi fiyat politikası ve geniş müşteri portföyü sayesinde Trabzon bölgesinde doğal taşların gerek cilalı, eskitilmiş patinatolu antik malzemelerin tanıtımı, pazarlaması, uygulaması ve yurt dışına ihracatı, gerekse yurt dışı projelere doğal taş temini, yerinde uygulama ve uluslararası piyasalardaki varlığını her geçen gün daha da arttırmaya çalışmaktadır. SEÇKİN MERMER yıllardan beri daima daha mükemmele ulaşmak için büyük bir azim içerisinde başlangıçtaki şevk ve heyecanından en ufak bir eksilme olmaksızın sektördeki yerini gün geçtikçe sağlamlaştırmaktadır.  

Seçkin Mermer olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle bizler ile irtibat kurmanız halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanabilmek için firmamızla irtibata geçiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak bizler konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; size en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Firmamızı ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Aldığınız veya alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 04623260638 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı