Scania Sağıroğlu Otomotiv Kayseri

Firma No
B497DC0BB8
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Boğazköprü Mah. Ormanköyü Sok. No:281 Kocasinan Kayseri
Telefon
03523115100
Yetkili
Sağıroğlu Otomotiv
Web Site
sagirogluotomotiv.com.tr
E-Posta
info@sagirogluotomotiv.com.tr
Görüntülenme
14455
Navigasyon
Yol Tarifi
1999-2009 yılları arasında ÖZSA OTOMOTIV bünyesinde yer alan SCANIA Satış ve Servis hizmetleri, 31.Temmuz.2009 tarihine kadar faaliyetlerine burada devam etmiştir. Ancak bu tarihten sonra mevcut yerin ağır vasıta satış ve hizmeti için yeterli ve uygun olmadığı görülünce, yeni yerleşim alanında, ÖZSA otomotiv ortaklarından Mehmet SAĞIROĞLU tarafından SAĞIROĞLU İNŞAAT ve OTOMOTİV SAN.ve TİC.A.Ş olarak yeniden kurulmuştur.  

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak biz konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamızla iletişim kurunuz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Scania Sağıroğlu Otomotiv Kayseri olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 03523115100 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları da okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Firmamızı ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı