Saygın Yangın

Firma No
F8D7C6BB77
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
ESENTEPE MAH. 2960 SK 19. BLOK D: 14 İSTANBUL / AVCILAR
Telefon
02124750531
Web Site
sayginyangin.com.tr
Görüntülenme
14410
Navigasyon
Yol Tarifi
FİRMA BİLGİLERİ ???????????? ?????????? ?????? ? ????????????? SAYGIN YANGIN; konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile profesyonel hizmet vermek, beklenti ve ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak amacıyla, yangın söndürme sistemleri, yangın söndürme tüpleri, yangın söndürme cihazları satışı , dolum ve bakımlarını yapmaktadır. Yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefleyen şirketimiz, kalitesini belgelendirip, hizmette sınır yoktur ilkesine dayanarak, müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutmaktadır. Yangına karşı önlemler konusunda ücretsiz danışmanlık hizmetleri, montaj ve tatbikat hizmetleri uzmanlık alanımızdır. Bu alan içerisinde siz değerli müşterilerimizin her türlü sorun ve problemlerini çözüp ihtiyaçlarınızı en kısa süre içerisinde giderecek ekipman ve profesyonel kadromuzla satış sonrası da yanınızdayız. Vizyonumuz Müşteri, hissedar ve çalışanına artı değer sağlayan, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğun bilinçinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı, ürün çeşitliliği, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, ilk akla gelen ve tercih edilen global bir firma olmaktır. Misyonumuz Müşterilerimize; yangın söndürme ürün ve hizmetlerimizi, kalite ve etik değerlerden ödün vermeden daima beklentileri aşarak sunmaktır. Hizmet sürecinde, ilke ve misyonumuza bağlı kalmamız konusunda bizlere destek veren tüm müşteri ve değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.  

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02124750531 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Mükemmel ve kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen bizler ile irtibata geçin.

Firmamızı ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Saygın Yangın , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizler ile iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı