Santral Cafe Bakırköy

Firma No
52CE58BCB8
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yeni İncirli Yolu Sok. No: 15 / 2 Bakırköy / İstanbul
Telefon
02125437638
Görüntülenme
15475
Navigasyon
Yol Tarifi
Santral Cafe Bakırköy Zuhuratbaba?da hem cafe hem restoran hizmeti veren küçük ama sevimli bir mekandır. Konuklarını memnun etmek için dekorasyondan lezzete, servisten çalışanlara kadar tüm ayrıntıları düşünen Santral Cafe müşterileri yüzlerinde kocaman bir tebessümle mekandan ayrılırlar. Hızlı servis, lezzetli yemekler, kaliteli içecekler, güler yüzlü çalışanlar, konukları rahat ettiren dekorasyon Santral Cafe?yi özel kılmaktadır. Unutulmaz bir lezzet molası için doğru adres Santlar Cafe?dir. Yolunuz Zuhuratbaba?dan geçerse mutlaka uğramalısınız. Santral Cafe Bakırköy telefon numarası: 0212 543 76 38  

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanmak için işletmemizle iletişim kurunuz.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Aldığınız ya da almayı istediğiniz hizmetler için yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Santral Cafe Bakırköy , hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizimle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirecektir.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 02125437638 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı