Sancak Palas Düğün ve Davet Salonu

Firma No
CCC0D81489
İl
İstanbul
İlçe
Sancaktepe
Sektör
Düğün Salonu
Adres
Abdurrahmangazi, Mah. Enderun Cd No: 4/1, 34887 Sancaktepe/İstanbul
Telefon
(0216) 606 09 54
Görüntülenme
6461
Navigasyon
Yol Tarifi

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: (0216) 606 09 54 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Profesyonel ya da en kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Sancak Palas Düğün ve Davet Salonu , hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte İstanbul Sancaktepe ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmektedir.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı