Sakarya Oto Kurtarici

Firma No
AD9AFCF821
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Döryol modern sanayi sitesi Fevzi çakmak bulvarı no:8 Erenler/Sakarya
Telefon
0542 800 52 70
Yetkili
Kemal Çilkurt
Web Site
otokurtarmasakarya.com
Görüntülenme
15065
Navigasyon
Yol Tarifi
SAKARYADA KEMAL OTO 7 24 OTO KURTARICI YOL YARDIM FİRMASI ADAPAZARI, Sakaryada Sakarya Adapazarı 7 24 Oto Kurtarıcı Yol Yardımı Yapan Firmalar adapazarı, Sakarya´da Adapazarı 7/24 Oto Kurtarıcı Yol Yardım Hizmetleri Yapanlar adapazarı, Sakarya Adapazarı sakaryada 7/24 Otoban Oto Kurtarıcı Hizmetleri Yapanlar adapazarı, Sakarya Adapazarı sakaryada 7 24 Oto Kurtarma Yol Yardım Hizmetleri Yapanlar adapazarı, Sakarya sakaryada Adapazarı 7/24 Oto Kurtarıcı Yol Yardım Firması Sakarya Adapazarı, sakaryada 7 24 Oto Kurtarma Kurtarıcı Yol Yardım Firması adapazarı, Sakarya Adapazarı sakaryada Oto Kurtarıcı Oto Yol Yardım Firmaları adapazarı, Sakarya Adapazarı sakaryada Oto Kurtarıcı Yol Yardım İşleri Yapan Firmalar sakarya, Sakarya Adapazarı Oto Kurtarma Oto Çekici Hizmetleri Yapanlar sakarya, Sakarya Adapazarı Oto Kurtarma Oto Çekici Yol Yardım Firmaları, Sakarya Adapazarı sakaryada Oto Kurtarma Yol Yardım Çekici Hizmetleri Yapanlar sakarya, Sakarya Adapazarı sakaryada Oto Kurtarma Oto Çekici Yol Yardım Firmaları sakarya, Sakarya´da Oto Kurtarıcı Yol Yardım Firmaları sakarya, Sakarya´da adapazarı Oto Kurtarma Yol Yardım Firmaları sakarya, Sakarya´da sakarya adapazari Oto Kurtarıcı Çekici İşleri Yapan Firmalar, Sakarya´da adapazari Oto Kurtarıcı Çekici İşleri Yapanlar sakarya, Sakarya´da Otoban Oto Kurtarıcı Yol Yardım Firmaları sakarya, Sakarya´da sakarya adapazarı Otoban Oto Yol Kurtarıcı Çekici Hizmetleri Yapanlar sakarya, Sakarya´da sakarya adapazarı Otoban Otoyol Kurtarıcı İşleri Yapanlar adapazarı, Sakarya´da sakarya adapazarı Oto Kurtarıcı Yol Yardım Çekici Telefon Numarayı ara: 05428005279

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; size en profesyonel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres veya konum bilgimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmaktayız.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 0542 800 52 70 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Mükemmel ve güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için firmamız ile iletişim kurun.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sakarya Oto Kurtarici olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı