Şahinler Otomotiv

Firma No
C90B6AE17D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Selamiali. mh. Cumhuriyet Caddesi, No:16/A Bağlarbaşı / Üsküdar - İstanbul
Telefon
02163108430
Web Site
sahinlerotoservis.com
E-Posta
info@sahinlerotoservis.com
Görüntülenme
12846
Navigasyon
Yol Tarifi
2.000 m2 alan üzerinde kurulu tesisimizde, Her marka ve modeldeki araçlarınızın tüm bakım onarımlarında aracınızın başında bekleyebilir, bilgi alabilir, uzmanlığımıza ve yetkinliğimize şahit olabilirsiniz Aracınızın bakım ve onarımlarında ücretsiz adresten alıp adrese teslim etme, tüm maliyetlerin önceden raporlanmasını sağlayacak ayrıntılı ekspertiz ile sürpriz yaratmayan ve bütçenizi gözeten çalışma disiplini, gerekli hassas onarımları önceden belirleyen ve tasarruf sağlayan takip sistemi,teknik kadro ve uzman danışmanlar ile aracınızın onarımını dert değil zevk haline getiriyoruz. Motor , Mekanik , Elektrik ,Motorelektroniği (Mekatronik) Kaporta, Boya , Pasta Cila, Klima ve Tanpon?dan Tanpon?a bir araç için gereken tüm Servis Hizmetleri dışında, Ekspertiz , Sigorta , Kiralık Araba Hizmetleri?de verilmektedir. Çağımız gelişen teknolojisinin ürünleri olan her marka ve modeldeki aracınızın tüm bakım ve onarımını gerçekleştirecek teknik ekipmanları ve uzman kadrosuyla sizlere güvenilir, kaliteli hizmetleri Bosch güvencesiyle sunmaktan gurur duyar.  

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak biz sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla durmadan çalışmaktayız.

İşletmemizi ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Aldığınız veya alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemlidir.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanmak için firmamız ile irtibat kurunuz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemizden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Şahinler Otomotiv olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02163108430 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı