Rota Forklift

Firma No
03B6B23708
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Demirciler San. Sitesi E-2 Blok No : 373
Telefon
212671360203
Web Site
rotaforklift.com
E-Posta
info@rotaforklift.com
Görüntülenme
13305
Navigasyon
Yol Tarifi
Şirketimiz ROTA MAKİNE LTD. ŞTİ. Kurucularının geçmiş iş tecrübeleri, teknik bilgi deneyim ve sektör tecrübelerinden destek alarak 1999 senesinde kurulmuştur. Şirketimizin iştigal alanı Türk sanayinde faaliyet gösteren şirketimizin taşıma istifleme ve yükleme ile ilgili araç makine ve ekipman ihtiyaçlarının karşılanması ve bu makine araç ve ekipmanları ilgili çıkabilecek sorunların en uygun yöntemlerle çözümlenmesidir. Firmamızın konusu ile ilgili dünyada lider konumda olan pek çok işletme ile yakın işbirliği yapmakta sektörde her türlü yeniliği takip etmekte ve uluslararası standartlarda en emniyetli en kaliteli ürünü, en iyi şartlarda sunabilmek için profesyonel kadrosu ile ciddi bir çalışma programı uygulamaktadır. Kuruluşundan günümüze kadar sürekli olarak kaliteli hizmet prensibiyle hareket ederek istikrarlı bir büyüme sürecinde olan şirketimiz 2004 yılı sonunda İrlanda menşeili forklift ve istifleme araçları üreticisi COMBILIFT LTD. şirketi ile güçlerini birleştirmiştir ve 2005 yılı itibariyle COMBILIFT LTD Türkiye Mümessili olarak hizmet ağŞirketimiz ROTA MAKİNE LTD. ŞTİ. Kurucularının geçmiş iş tecrübeleri, teknik bilgi deneyim ve sektör tecrübelerinden destek alarak 1999 senesinde kurulmuştur. Şirketimizin iştigal alanı Türk sanayinde faaliyet gösteren şirketimizin taşıma istifleme ve yükleme ile ilgili araç makine ve ekipman ihtiyaçlarının karşılanması ve bu makine araç ve ekipmanları ilgili çıkabilecek sorunların en uygun yöntemlerle çözümlenmesidir. Firmamızın konusu ile ilgili dünyada lider konumda olan pek çok işletme ile yakın işbirliği yapmakta sektörde her türlü yeniliği takip etmekte ve uluslararası standartlarda en emniyetli en kaliteli ürünü, en iyi şartlarda sunabilmek için profesyonel kadrosu ile ciddi bir çalışma programı uygulamaktadır. Kuruluşundan günümüze kadar sürekli olarak kaliteli hizmet prensibiyle hareket ederek istikrarlı bir büyüme sürecinde olan şirketimiz 2004 yılı sonunda İrlanda menşeili forklift ve istifleme araçları üreticisi COMBILIFT LTD. şirketi ile güçlerini birleştirmiştir ve 2005 yılı itibariyle COMBILIFT LTD Türkiye Mümessili olarak hizmet ağına sıfır forklift satışını eklemiştirına sıfır forklift satışını eklemiştir  

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Rota Forklift olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle bizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizimle iletişim kurun.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak bizler konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla durmadan çalışmaktayız.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 212671360203 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı