Ritim Danışmanlık

Firma No
9E11EA6F93
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark B2 Blok No:408 Esenler İSTANBUL
Telefon
02124837420
Web Site
ritimdanismanlik.com
E-Posta
info@ritimdanismanlik.com
Görüntülenme
14041
Navigasyon
Yol Tarifi
Ritim Danışmanlık ve Yazılım Ltd Şti, Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri A.Ş. bünyesinde uzun yıllar boyunca çalışmış uzman bir ekibin bir araya gelmesiyle Uyumsoft ürünleri ve Uyumsoft ürünlerini bütünleyici çözümler konusunda hizmet vermek üzere 2008 yılında kurulmuştur. Ritim Danışmanlık ve Yazılım, Uyumsoft ürünleri üzerine proje, eğitim, destek ve yazılım geliştirme konularında uzmanlaşmış yazılım ve danışmanlık şirketidir. Ritim Danışmanlık ve Yazılım, şirketlerin iş süreçlerini daha etkin ve verimli kılmalarını sağlayan çözümler sunmaktadır. Bu çözümler içerisinde şirketlerin bilgi teknolojilerine ilişkin gereksinimlerini karşılamak üzere, kurumsal yazılım çözümleri, mobil uygulamalar, sistem entegrasyonu uygulamalarının yanı sıra, süreç analizi ve tasarımı, proje yönetimi, eğitim ve sistem optimizasyonu hizmetleri bulunmaktadır. Müşteri beklentilerinin ötesinde çözümler sunmayı kendisine ilke edinen Ritim Danışmanlık ve Yazılım, kurumların ihtiyaçlarını deneyimli danışman kadrosuyla karşılamaktadır.  

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemlidir.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02124837420 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Ritim Danışmanlık , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel ya da kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanmak için işletmemiz ile iletişim kurunuz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak biz alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmaktayız.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Bizi ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı