Renoto Otomotiv

Firma No
D01BB77AA5
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Eski Sanayi Karşısı Koyuncu Shell Petrol Yanı No:279 Selçuklu/ KONYA
Telefon
03322458241
Web Site
renoto.com
E-Posta
info@renoto.com
Görüntülenme
12971
Navigasyon
Yol Tarifi
Şirketimiz ekibi 1989-1999 yılları arası Renault yetkili servisliği, 1999-2001 yılları arasında Honda yetkili servisliği yapmıştır. 2001 yılından itibaren Renault Tofaş ve Honda marka otomobillerin özel servisliğini yapmaktadır. Şirketimiz bünyesinde oto tamir-takım, yedek parça, elektrik ve kaporta-boya bölümleri bulunmaktadır. Servisimiz 3 kattan oluşmaktadır. En üst kat 300 m2 olup yemekhane, yedek parça ana depodan oluşmaktadır. Orta kat 1000 m2 olup oto tamir-bakım bölümü, yedek parça ve bekleme salonundan oluşmaktadır. Alt kat ise 1000 m2 kaporta ve boya bölümünden oluşmaktadır. Çevre ve Orman Bakanlığının daha önce yetki belgesi almış olan TS 12047 standardı dışındaki mobil veya sabit egzoz gazı emisyon ölçüm istasyonlarının yetkileri ilgili yönetmelik geçici Madde-1 kapsamında 31 Aralık 2006 tarihinde sona ermiştir. Egzoz emisyon ölçümü; TS 12047 ´Yetkili Servisler-Motorlu Araçlar için-Kurallar´ standardını sağlayan sabit istasyon veya TS-EN 45004 (TS EN ISO/IEC 17020:2004) ´Çeşitli Tipteki Muayene Kuruluşlarının Çalıştırılmaları için Genel Kriterler´ standardını sağlayan Araç Muayene İstasyonları yapabilecektir Servisimiz TS 12047 belgesine sahip olup bakanlıktan yetki belgesi alarak egzoz gazı emisyon ölçümüne başlamıştır. Servisimiz uzun yıllarca süre gelen tecrübesi ile halen müşteri-sigorta şirketlerinin hak ve menfaatlerini en üst düzeyde tutmaya devam etmektedir.  

Renoto Otomotiv olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlar ile yararlanmak için lütfen bizler ile iletişime geçiniz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 03322458241 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar veya müşteriler için önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı