Renault Sarılar Otomotiv

Firma No
94109F0034
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Sarısu Mah Kemer Yolu Üzeri Liman Mevkii Konyaaltı / Antalya
Telefon
02422592700
Web Site
sarilaroto.com
E-Posta
info@sarilaroto.com
Görüntülenme
13587
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamızın temeli; 1957 yılında, Burdur ilinin Bucak ilçesinde , Günlas Grup onursal başkanımız sayın İsmail Sarı Bey tarafından kurulmuştur. ? Doğruluk Ticaret ? adı altında manifaturacılık ve tekstil ticareti ile faaliyete başlayan şirketimiz, kurucusu tarafından ilke edinilmiş doğruluk ve dürüstlük anlayışı ile çalışarak büyük başarılara ulaşmıştır. Kuruluşundan hemen sonraki dönemlerde büyümesini hızla sürdüren şirketimiz ticari faaliyetlerini 1969 yılın da Antalya iline taşımıştır. İlimizde ilk olarak MAN kamyon ve Lassa oto lastikleri bayiliklerini alarak işe başlayan yöneticilerimiz, 1974 yılından bu güne yaptıkları yatırımlarla şirkete, sürekli büyüyen bir ivme kazandırmışlar ve şirketi bugünlere getirmişlerdir.  

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen iletişime geçin.

Aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak biz konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Renault Sarılar Otomotiv olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02422592700 Ayrıca sayfada bulunan adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi hızlıca çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı