Remsu Mermer

Firma No
EB37A65E34
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Kaklık Kasabası Çimento Yolu 400mt. Honaz Denizli
Telefon
02588163177
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
remsumermer.com
E-Posta
info@remsuantik.com
Görüntülenme
13214
Navigasyon
Yol Tarifi
REMSU Mermer Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak, küçük bir atölyede eskitmeyle başlayan üretimimizi hızla geliştirdik. Makine parkımızı büyütüp, üretim kapasitemizi artırarak, ürün gamına sürekli yenilerini ekledik. Başlangıçta bir elin parmakları kadar olan ürün yelpazesini son yıllarda 100?ün üzerine çıkarmayı başardık. Doğal taş duvar kaplaması olarak kullanılan fileli traverten patlatmadan profillere, dalga kenardan traverten ve cam mozaiğe, bordürden madalyona uzanan onlarca ürünü doğal taşın zarafeti ve REMSU kalitesi ile bütünleştirdik. Ürünlerimizi iç piyasaya vermenin yanı sıra bazı yapı marketlerdeki stantlarımızla da beğeniye sunuyoruz. Aynı zamanda dış pazarlara da ulaşma hedefimizi de gerçekleştirmenin hazzını duyuyoruz. Bugün başta Amerika Birleşik Devletleri, İtalya, Almanya, Fransa, Polonya, Avustralya, Afrika ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere çok sayıda ülkeye dış satım yaparak, ihracat seferberliğine ve ülkemize döviz getirilmesine katkıda bulunuyoruz. Tüm bunları gerçekleştirirken olmazsa olmazlarımızın ilk sıralarına kalite, siparişlerin zamanında teslimi ve estetiği yerleştirdik.  

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanmak için işletmemiz ile irtibata geçiniz.

Remsu Mermer olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak bizler sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Firmamızı ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz veya almayı istediğiniz hizmetler için yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 02588163177 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı