REFRAKTER ATEŞ TUĞLA VE HARÇLARI ERT REFRAKTER ATEŞ TUĞLA Kocaeli Başiskele Yeniköy

Firma No
4CFE149313
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
ATAKENT MAH. 17 AĞUSTOS CAD. 1.İŞ MERKEZİ NO: 46 Yeniköy Başiskele Kocaeli
Telefon
02623413901
Yetkili
Firma Rehberi
Görüntülenme
12856
Navigasyon
Yol Tarifi
Refrakter Uygulama, Ateş Tuğla ve Ateş Betonu Örüm İşçiliği ve Tamir Refrakter malzeme ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. En uygun ve en ekonomik kaliteyi belirliyoruz. Stoklarınızı değerlendiriyoruz. Mesleki Eğitim , İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Belg   ateş tuğla beton harç anker usta işçi

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak biz alanında değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Alacağınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02623413901 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

REFRAKTER ATEŞ TUĞLA VE HARÇLARI ERT REFRAKTER ATEŞ TUĞLA Kocaeli Başiskele Yeniköy olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizler ile irtibat kurunuz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı