Raksmar Madencilik

Firma No
03149FA44E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yenidogan mah. Mermerciler cad no:39 Sancaktepe Istanbul
Telefon
02164455123
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
raksmar.com
E-Posta
info@raksmar.com
Görüntülenme
12208
Navigasyon
Yol Tarifi
Raksmar Madencilik ve Dış Ticaret Ltd Şti İstanbulda kurulmuştur. Türkiye?nin yüksek kapasitedeki mermer üretiminin avantajıyla tüm ürünlerimiz yurtdışı pazarında yerini almadan önce özenle gözden geçirilir. Geniş yurtdışı ve yurtiçi müşteri ağıyla Raksmar Madencilik doğal taşta maksimum kaliteyi sağlamakta kendini sorumlu kılar. Marmara Adası ve Sivas?ta faaliyet gösteren Marmara Mermeri ve Traverten üzerine iki ocağımız bulunmaktadır. Anlaşmalı olarak çalıştığımız fabrikalarla size mermer sektöründe maksimum kaliteyi sunuyoruz. Uzman kadrosu ve sektördeki tecrubesiyle yurtiçi ve yurtdışında proje çalışmalarıyla sektörde yer almaktadır. Bakü / Astara / Blesuar / Kazak (Azerbeycan) ?da Otel ve Gümrük sahaları projesi, Kiew / Simferopol / Aluş (Ukrayna)?da Otel projeleri , Ürdün?de fabrika bina projeleri ve Türkmenistan?da uygulama / Montaj işleri yaptığımız projelerin bazılarıdır. Görev bilincimiz , profesyonel ilişklerin sürekliliğiyle iş ortaklarımızın tüm alanlardaki beklentilerini tatmin ederek mermer endutrisinin standartlarının üzerine çıkan hizmet ve işçilik yetkinliğine erişmektir.Firma stratejimiz iyi kaliteyi mümkün olan en iyi fiyatlarla müşterilerimizin talebi doğrultusunda zamanında temin etmektir. Raksmar Madencilik olarak eşsiz Türk doğal taş ürün ve hizmetlerini dünya pazarında yer almalarından gurur duyuyoruz.  

Raksmar Madencilik , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak şirketimizle irtibat kurmanız halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Bizleri ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02164455123 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Alacağınız hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanmak için firmamızla irtibata geçin.

Aldığınız veya alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı