Puko Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

Firma No
9BDFF83676
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Molla Gürani Mah. Oğuzhan Cad. Çağnak Sk.No : 5 D : 1 Fındıkzade İstanbul
Telefon
02124910923
Web Site
pukodanismanlik.com.tr
E-Posta
info@pukodanismanlik.com.tr
Görüntülenme
14848
Navigasyon
Yol Tarifi
PUKO DANIŞMANLIK ve EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ 2005 yılında kurulmuş ve varlığını işinde uzman ve deneyimli kadrosu ile devam ettirmektedir. Birçok sektörde danışmanlık hizmeti vererek bilgisine bilgi tecrübesine tecrübe katmaktadır. Müşterileri ile büyüceğini bilen firmamız sektörde öncü ve örnek olmayı amaçlamaktadır. PUKO DANIŞMANLIK EKİBİ OLARAK; -Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı, -Firmaya özgü,doğru ve işleyen sistemler kurmayı, -Firma yapısı ve olması gereken yapıyı entegre ederek sürekli gelişen sistemlerle firmaya katma değer sağlamayı, -Sürekli gelişmeye açık yapı oluşturmayı, -Güvenirlilik,doğruluk ve dürüstlükten taviz vermeden sektörümüzde ilk sırada yer almayı amaçlamaktayız. PUKO DANIŞMANLIK EKİBİ PRENSİPLERİMİZ; Müşterilerimizin çıkarlarını gözeterek profesyonel amaçlarla giriştiğimiz danışmanlık işini, bir yandan da mesleğin saygınlığını koruma amacı ile bütünleştirerek firmalarımızın gizliliğine saygı göstererek danışmanlık için etik güvenceyi benimsedik. -Müşterilerimize dürüstlük, yetkinlik ve nesnellikle hizmet edeceğiz. -Müşterilerimize ait tüm bilgi ve kayıtların gizliliğine riayet edeceğiz. -Müşteri bilgilerini herhangi bir avantaj sağlayacak şekilde kullanmayacağız. -Firma sektöründe deneyimli ekip arkadaşlarımızı görevlendireceğiz.  

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

Puko Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizler ile irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak sektöründe değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanmak için lütfen bizler ile iletişim kurunuz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02124910923 Ayrıca sayfamızda bulunan adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı