Prusa Mermer

Firma No
9CAFE67309
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
FETHİYE MAH. DERYA SK. NO:1 D:8 Nilüfer BURSA TÜRKİYE
Telefon
02244535960
Yetkili
Bahadır MERAL
Web Site
prusamarble.com
E-Posta
info@prusamarble.com
Görüntülenme
12038
Navigasyon
Yol Tarifi
Logomuzda kullandığımız saat kulesi ise taşın tarihin başlangıcından bugüne en temel yapı malzemesi ve zamanın en değerli unsur olduğunun sembolüdür, renklerimiz ise saygınlığı ve kazancı temsil eder. Prusa Mermerin vizyonunu oluşturan temel ilkeler; · · · gerçekleştirmek. Prusa Mermer bu üç temel ilkeyi kendisine amaç edinerek çıktığı bu yolda temasta olduğu tüm müşteri ve iş ortaklarına karşı görevlerini şu şekilde tanımlamaktadır, · · sağlayarak, teknik ve estetik ihtiyaçların giderilmesine katkı sağlamak. · Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tatmin duygusu ile gerçekleştirmektir. Prusa Mermer ilke olarak benimsediği tüm bu amaç ve görevler ışığında faaliyetlerine başladı ve sizlerle birlikte bu yolda yürümeye devam edecek. Saygılarımızla...  

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak bizler sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Profesyonel ya da kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanabilmek için işletmemizle irtibata geçiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Prusa Mermer olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için çok önemlidir.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 02244535960 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı