Prosit Danışmanlık

Firma No
F446EC3F4F
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Dilmen Mh. Sakarbaba Cd. No:87 Erenler / SAKARYA
Telefon
02647771112
Yetkili
Orhan AKKUŞ
Web Site
prosit.com.tr
E-Posta
bilgi@prosit.com.tr
Görüntülenme
14569
Navigasyon
Yol Tarifi
Son 10 yılda yaşadıkları sitede ve iş merkezlerinde resmi olarak yöneticilik yapmış ve halen yapmakta olan tecrübeli ortaklar tarafından kurulmuştur. Şehrimizdeki toplu yaşam alanlarının özellikle deprem sonrası yapılaşma ile artış göstermesi profesyonel yönetim ihtiyaçlarını ve taleplerini de beraberinde getirmiştir. Uzun yıllara dayalı yöneticilik tecrübesi ve uzmanlık alanlarına rağmen kurucu ortaklar yaklaşık 1 yıl süren bir fizibilite ve araştırma sonrasında PROSİT DANIŞMANLIK VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.?ni kurmuşlardır. Kurucu ortaklar bu tecrübe ve uzmanlıklarına rağmen sektörle ilgili eğitime de büyük önem vermiş ve Türkiye´de sadece İstanbul Özel Arel Üniversitesi tarafından verilen ?Profesyonel Konut Sitesi Yönetimi Sertifika Programı?na katılarak sertifikalarını başarıyla almışlardır.  

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Profesyonel ya da kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Aldığınız veya alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Prosit Danışmanlık , hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02647771112 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı